in

Nike 2015 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

Nike 2015 Kadın Koleksiyonu‘na ilk göz atanlardan olmak ister misiniz? 27 kadın atletle gerçekleştirilen görkemli bir lansmanla tanıtılan yeni kadın koleksiyonundan öne çıkanları yakından tanıyalım:

Flyknit

Nike Flyknit teknolojisiyle yeni tanışmadık ancak yeni sezonda daha çok göreceğimiz kesinleşti. Flyknit örgüsü hem sağlam hem de ayağı gerektiği kadar kavrayan bir yapıya sahip. Flyknit üst yüzeyi alışık olduğumuz ayakkabı yüzeylerinden %72 daha hafif. Hafifliğin yanı sıra yüksek nefes alabilme kapasitesine ve esneyen sağlam bir yapıya sahip olan Flyknit, 2015 yazında Flyknit Lunar 3, Nike Flyknit Zoom Agility, ve Nike Roshe Flyknit ayakkabılarda karşımıza çıkacak.

Nike Flyknit Lunar 3

2015 yaz sezonunda altı farklı rengiyle satışa çıkacak Nike Flyknit Lunar 3, Flyknit üst yüzeyiyle Lunarlon tabanının muhteşem uyumundan doğdu. Esnek, güçlü ve geçirgen Flyknit teknolojisi, hafif ve hızlı tepki veren yenilikçi Lunarlon tabanıyla birleşince konforlu ve hafif yepyeni Nike Flyknit Lunar 3 karşımıza çıkıyor. Flyknit örgüsü topuk kısmında sıklaşırken ayak uçlarına doğru seyrekleşen ayakkabı, böylece ayağı daha iyi sarmanın yanı sıra en üst düzeyde hava girişi sağlayabiliyor.

Nike Flyknit Zoom Agility

2015 yazında Flyknit ve Zoom Air teknolojileri bir araya gelecek. Fitness için tasarlanan Nike Flyknit Zoom Agility aradığınız esnekliği, gücü ve hızı aynı anda sağlayabiliyor. Flyknit üst yüzeyi ayağı ikinci bir deri gibi sararak ayağın doğal hareketlerini kısıtlamadan destekliyor. Zoom Air torbalarını ayakkabının tabanında yer alan altıgen kauçuk bölmelerin içerisinde görebilirsiniz. Kadınların ayaklarında en çok destek gerektiren bölgelere yerleştirilen Zoom Air yastıklaması sayesinde uzun süren egzersizlerde ayağınızdaki baskı en aza indirilebiliyor.

Nike Roshe Flyknit

Yaz sezonunda Flyknit teknolojisini göreceğimiz bir diğer ayakkabı ise Nike Roshe Flyknit olacak. Zen felsefesinden ilham alan sade tasarımıyla markanın sevilenleri arasına giren ayakkabı, yeni sezonda alıştığınızdan çok daha hafif ve esnek olacak.

Nike Dri-FIT Knit

Teri dışarı atarken cildin kuru kalmasını ve nefes almasını sağlayan Dri-FIT Knit teknolojisi ile tasarlanan tişört, tayt, şort, ceket ve atletlerle siz sadece spora odaklanabilirsiniz.

Yine sporcuların karşılaştığı zorlu koşullar göz önüne alınarak tasarlanan Nike Tech Kadın Koleksiyonu‘nda sıcak havalarda serin tutan yenilikçi tasarımlar karşımıza çıkıyor.

 Nike Pro Bra

Farklı spor dalları düşünülerek tasarlanan Nike Pro Bra Koleksiyonu, yeni sezon modellerinde artırılmış destekle karşımıza çıkıyor. İki yıllık bir araştırma-geliştirme ve test süreci sonrası bizimle buluşan ürünler tek kelimeyle benzersiz.

Nike 2015 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu önümüzdeki sene Mart ayı başlarında mağazalarımızdaki yerini alacak.

adidas = Pharrell Williams Koleksiyonu’na İlk Bakış

Nike Air Max 2015 Geliyor!