in

Nike Sunray İle Bu Yaz Sokakların En Havalısı Çocuklar!

Tüm çocukların hasretle beklediği ve hiçbir gününde yerinde duramadıkları yaz mevsimi adım adım yaklaşıyor! Çocuklar şimdiden kumdan yapacağı kaleleri düşünmeye başlamıştır bile. Okulların yaz tatiline girmesini merakla bekleyen küçükler bu yaz ne hangi oyunları oynayacaklarını düşünürken, bir yandan bu yaz çocuklarıyla beraber nerede tatil yapacağını planlayan ailelerinin aklında ise tek soru var. Çocuk bu; kumsalda oynar, hemen ardından futbol oynamak ister, oda olmadı tüm gün koşturur derken her aktivite için bir sandalet yeterli midir?

Cevabımız ise evet!

Nike Sunray sandaletler ile çocuklarınız bu yaz istediği her şeyi yapabilir. Bu yazın en cool kombinlerinin kesinlikle çocuklarınızda olacağına emin olabilirsiniz!

nike_sunray_ile_bu_yaz_Kumsallarin_en_havalısı_cocuklar_2-min

Normal sandaletlere kıyasla, Nike’ın Sunray modeli tıpkı bir spor ayakkabı görünümünde!

Nike Sunray’in nefes alabilen yapısı sayesinde çocuğunuzun ayakları hem terlemeyecek hem de özel tasarımı sayesinde, ayağa yapışan sıcak kumlar bir dert olmaktan çıkacak.

nike_sunray_ile_bu_yaz_Kumsallarin_en_havalısı_cocuklar_3-min

Bu tasarımla, tüm gününü kumda geçirerek dev imparatorluk kaleleri inşaa eden çocuklarda unutulmamış elbette. Bu sandalette tasarımın muhteşemliğini bir kenara bırakırsak, en çok beğendiğimiz özelliğinden bir tanesi de taban kalitesi. Yaşayanlar bilir, tüm gün sıcak kumda durduktan sonra ayak tabanın su toplaması kadar istenilmeyen bir durum yoktur. Neyse ki Sunray bununda önüne geçmiş durumda.

nike_sunray_ile_bu_yaz_Kumsallarin_en_havalısı_cocuklar_1-min

Sunray’in taban tasarımında kullanılan elastan takviyeli dış yüzey, yüksek zemin tutuşu sağlayan ve iz bırakmayan kauçuk, çocukların ayak tabanlarını sıcak kumdan koruduğu gibi dış mekanlarda da çocuğunuzun kıyafetleriyle de rahatça kombinleyebileceği şık bir detay olarak ön plana çıkıyor.

sportmen_sandalet_01-min

Boşuna demiyoruz bu sene en havalısı onlar diye. Yetişkinler her kombin için farklı ayakkabılar deneyip kararsızlık içerisinde kalırken, küçükler tek seferde farkını ve tarzını ortaya koyacak.

Bu sandalete sahip çocuklarımızın bir avantajı daha var. Cırt cırtlı açılabilen bileği ile giyinme ve çıkarma kolaylığı sağlayan Sunray, aynı zamanda esnek ve kaymayan tabanıyla da hem pratik hem de dengeli bir kullanım sağlıyor!

Kumsalda, suda veya şehrin sokaklarında çocuklarınız için kolayca tercih edebileceğiniz bir sandalet arayışındaysanız, en çok tercih edilen Nike Sunray çocuk sandaletlerine mutlaka göz atmalısınız.

Koşu Bandı İlginizi Çekmiyorsa Bu Alternatif Egzersizleri Deneyin

Eskişehir’in Koşu Parkurları