in

NineSquared Voleybol Ürünleri Türkiye’de!

Voleybol için özel olarak tasarladığı ürünlerle 2017 yılında spor dünyasında hızlı bir giriş yapan NineSquared artık Türkiye’de! Voleybolu yalnızca bir spor dalı olarak değil, yaşama yön veren bir tutku olarak gören marka, içine doğduğu İtalya’dan emin adımlarla çıkarak dünyaya yayılıyor. Yalnızca spor yaparken değil, hayatın her alanında rahatlıkla giyebileceğiniz tasarımlara imza atan NineSquared, işini öyle bir tutkuyla yapıyor ki, markanın adı bile 9 metreye 9 metre uzunluğunda olan voleybol sahasının ölçülerine gönderme yapıyor. Marka adının ilk harfi olan N ise, voleybol sporundaki hareketi ve dinamizmi simgeliyor. 

Ürün yelpazesini kadın, erkek ve teknik ürünler olarak üç ana grupta toplayan markanın seçkisinde oldukça farklı modeller, işlevsel tasarımlar, kullanışlı aksesuarlar bulunuyor. NineSquared tüm bunların yanı sıra spor kulüpleri için özel olarak forma da tasarlıyor.

NineSquared Markasına Hızlı Bakış

  • 2017 yılında İtalya’da kurulmuştur.
  • Bir grup voleybol oyuncusunun birlikte yarattığı bir markadır.
  • Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilen tasarımlar yapmakla birlikte, marka sadece voleybol ürünleri üretir.
  • NineSquared, kendini bir markadan çok daha fazlası ve voleybol sporunu da bir spor dalından çok daha fazlası olarak tanımlar.
  • Genç, dinamik ve tutkulu bir ekibin şekillendirdiği marka, “voleybolculardan voleybolculara” mottosuyla hareket eder. 
ninesquared türkiye

Dinamik ve Güçlü Kadınlar İçin Güçlü Çizgiler

Voleybol sporuna bambaşka bir soluk getirmeye kararlı olan NineSquared, kadın giyim seçkisinde tişört, tayt, spor bra, sweatshirt gibi oldukça geniş bir ürün grubuna yer veriyor.

Sade, modern ve keskin hatlarla dikkat çeken marka, genellikle ana renklerde çalışıyor ve tüm ürünlerine adını tutkuyla yazmaktan çekinmiyor. Voleybolu salonlardan kent sokaklarına ve plajlara taşıyan NineSquared kadın seçkisinde tişört kesim elbiseler, sportif pantolonlar ve plaj voleybolu için tasarlanmış, kullanışlı ve rahat bikini modelleri de bulunuyor. NineSquared kadın seçkisi siperlikli şapkalar, sırt çantaları ve spor çantaları ile tamamlanıyor.

Erkek Giyiminde Rahat ve Maskulen Kesimler

NineSquared markasının erkek giyim koleksiyonu genel olarak gri, siyah, beyaz ve kırmızı renklerinin göze çarptığı bir sadelik ve çekicilikle şekilleniyor. Dik yakalı ya da kapüşon detayıyla hareketlenmiş fermuarlı üstler, bisiklet yaka basic tişörtler, bilekten lastikli eşofman pantolonlar sportiften casual tarza uzanan bir çizgide salınıyor.

Diğer ürünlerinde olduğu gibi, erkek koleksiyonunda da adını büyük harflerle yazan NineSquared, bir markadan çok daha fazlasına; dinamik, sportmen ve centilmen bir hayat tarzına işaret ediyor. Markanın plaj voleybolu ve sahiller için özel olarak hazırladığı şort seçkisi ise kırmızı ve yeşil renklerin canlılığıyla, marine çizgilerin enerjisini birleştiriyor.

Koruma ve Stili Bir Arada Sunan Teknik Ürünler

NineSquared’in teknik ürünler olarak sunduğu seçkide, hareket ve enerji yoğun bir  dal olan voleybol sporunda en çok darbe alabilecek yerlerin koruması amaçlanıyor. Dizlik, bileklik ve kolluk olarak üç gruba ayrılan koruyucu aksesuarlar, profesyonel sporculardan amatör oyunculara kadar voleybol ile ilgilenen herkese hitap ediyor. Dizliklerde üç ayrı model ile farklı ihtiyaçlara yönelik tasarımlar yapan marka, bu serilerde siyah, beyaz ve mavi renklerini kullanıyor. Dirseklikler ise temel koruma amacıyla üretiliyor ve mavi, lacivert, siyah, beyaz, kırmızı olmak üzere beş farklı renk seçeneği sunuyor. Kolluklar ise antrenman ve maçlar sırasında sporcuların daha rahat ve konforlu hareket edebilmeleri için tasarlanıyor. 

Voleybolu profesyonel olarak oynayanlar, azimli amatörler ve hevesli yeni başlayanlar için kapılarını sonuna kadar açan marka, voleybol tutkusunu paylaşmak isteyen herkese sesleniyor. NineSquared tutkusu Türkiye’de ilk defa ve yalnızca Barçın‘da sizlerle buluşuyor.

Spor Ayakkabı Rahatlığında Outdoor Yaz Sandaletleri kapak

Spor Ayakkabı Rahatlığında Outdoor Yaz Sandaletleri

Muz ile Yapabileceğiniz 3 Lezzetli ve Sağlıklı Tatlı

Muz ile Yapabileceğiniz 3 Lezzetli ve Sağlıklı Tatlı