in

Okulların Vazgeçilmez Ayakkabısı Vans!

Okulların Vazgeçilmez Ayakkabısı Vans!

Bir zamanlar yalnızca kaykay ayakkabıları olarak kabul edilen Vans, ikonik silüeti ve retro estetiği ile günümüz okul modasının en sevilen spor ayakkabıları arasında yer alır. Vans’ın tüm dünyada tanınır olmasını sağlayan Authentic modelinin yanı sıra Old Skool ve Ski8-Hi gibi retro güncellemeler konforu ve stili ile her yaştan gencin okul tarzının favorileridir. Siz de unisex tarzı, kaydırmaz tabanı ve her tarza uyum sağlayan formu ile Vans Old Skool modellerini ve çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz!

Okullarda Uzun Yıllardır Vazgeçilmeyen Trend Vans!

İster liseye yeni başlayan bir öğrenci ister genç bir üniversiteli olun, okul tarzınızın cool ve çabasız şekilde şık görünmesi için Vans ayakkabı modelleri mutlaka listenizde yer almalıdır. Vans okul ayakkabısı seçenekleri söz konusu olunca uzun yıllardır en sevilen modellerin başında elbette siyah Old Skool gelir. Deri ve kanvas stilin mükemmel bir karışımı olan Old Skool’un klasikleşen checkerboard deseni ise hem sokak modasında hem de okul kültüründe ikonikleşmiştir. Dikkat çekici bir renk ile okul tarzınızı öne çıkarmak istiyorsanız Vans Old Skool mavi, kırmızı, yeşil ve daha pek çok farklı canlı renk tonu ile tercihiniz olabilir.  

Okulda Tercih Edebileceğiniz Vans Modelleri

Vans Old Skool kadın ve erkek ayakkabı modelleri unisex tavrı ve zamansız estetiği ile tüm zamanların favori modellerinin başında yer alır. Ancak markanın her yaştan öğrenci için efsane haline gelmiş daha pek çok farklı modeli daha vardır. İşte okul stilinizde mutlaka yer vermeniz gereken Vans erkek ve kadın ayakkabılar!

  • Vans Authentic: Vans markasının kaykay ayakkabısı olarak sunduğu ilk model olan Authentic, klasik ve minimalist çizgisi ile günümüzde hâlâ en popüler tasarımlar arasında yer alır. İkonik model bağcıklı ve kolay giyilebilir tarzı ile hem uniformalara hem de gündelik okul kombinlerine uyumludur.
  • Vans Slip-on: İlk derse geç kalmanın adrenalini ile anında hazırlanmak istiyorsanız Vans Slip-on ayakkabı modelleri okul tarzınızda için ideal olabilir. Tek adımda giyilen ve gün boyu konfor sunan tarzıyla monokromatik Vans Slip-on modellerine okulda mutlaka şans vermelisiniz.
  • Vans Ski8-Hi: Retro okul tarzından hoşlananlar için Vans Ski8-Hi ideal bir seçenektir. Üstelik dayanıklı, uyumlu ve kaydırmaz yapısı sayesinde okuldaki tüm aktivitelerde özgürce hareket etmenizi destekleyebilir.
  • Vans Era: 70’lerden günümüze aktarılan Era efsanesi konforu ve çok yönlü stili ile hâlâ okul tarzının vazgeçilmeleri arasında yer alır. Tüm okul tarzları ile kullanılabilen çok yönlü bir etki için beyaz veya siyah Era modellerini deneyebilirsiniz. Dinamik ve enerjik bir tarz için neon ve desenli Era modellerine göz atabilirsiniz.

En İkonik Vans Modelleri

Kaykaycılara çeviklik, destek ve mükemmel tutuş sunmak üzere tasarlanan Vans ayakkabılar günümüzde her yaştan kadın ve erkeği favorisi olmaya devam eder. Vans unisex tarzı ile müzisyenlerden oyunculara ve trendsetter’lara kadar adeta bir statü sembolüdür. İşte Vans’ın tüm dünyada kült olmasını sağlayan en ikonik modelleri!

  • Vans Old Skool Siyah: Sağlam, konforlu ve işlevsel tarzı ile listenin en başında Vans Old Skool efsanesi yer alır. Vans koleksiyonunda zengin renk seçenekleri yer alsa da klasikleşmiş siyah Old Skool imza bir stili yansıtır.
  • Vans Authentic Beyaz: Düşük kesim ve minimalist formda tasarlanan Authentic beyaz ayakkabı çok yönlü tarzı ile ikonik bir modeldir. Her tarza ve gardıroba uyum sağlayan stil orijinal waffle tabanı ile tam konfor sağlar.
  • Vans Ski8-Hi Siyah: Bilekleri korumak için kaykaycılara özel tasarlanan Ski8-Hi modeli, ikonik beyaz Vans logosu ile efsaneleşmiştir. Konfor ve güçlendirilmiş taban özellikleri ile Ski8-Hi günümüz sokak modasında etkisini sürdürmeye devam eder.
  • Vans Checkerboard Slip-on: Hafif, tam uyumlu ve havalı tarzıyla ikonik checkerboard desenine sahip Vans Slip-on her yaştan kadın ve erkeğin favorisidir. Vans’a özgü eğlenceli ve çarpıcı desen markanın tanınır estetiğini yansıtır.

Okulda özgür, rahat ve havalı görünmek ve hissetmek için Vans kadın ve erkek ayakkabı modelleri Barcin.com ayrıcalıkları ile sizi bekliyor!

New Balance'ın En İkonik 5 Ayakkabı Modeli

New Balance’ın En İkonik 5 Ayakkabı Modeli

Sporcuların Dikkatine! Bu Tetkikleri Yaptırmayı Unutmayın

Sporcuların Dikkatine! Bu Tetkikleri Yaptırmayı Unutmayın