in

Orijinaller Asla Bitmez

adidas Originals kendi yolundan vazgeçmiyor!

https://youtu.be/cv53BKMYsy0

Kampanya; kendi çizgisini belirleyenleri ve o çizgiden asla çıkmayanları ele alıyor. Yeni nesile ilham kaynağı olurken, “orijinal” kelimesini yeniden tanımlıyor. Ocak ortasında yayınlanan filmin çıkış noktasıysa, 90’ların ikonu haline gelmiş adidas EQT serisinin yeniden tasarlanması aslında.

Filmde, oldukça farklı jenerasyonlar yer alıyor. Bu isimler Snoop Dogg’dan, ünlü fotoğrafçı Petra Collins’e ve NBA yıldızı Kareem Abdul-Jabbar’a kadar uzanıyor…

orijinal_asla_bitmez_4

Reklam filminin başrol oyuncusu ise, hiç şüphesiz Frank Sinatra! Sanatçının “My Way” şarkısının uyarlanması, bu kampanya için adeta biçilmiş kaftan. Kampanya gibi, müziği de geçmişle gelecek arasında bir köprü kuruyor. Kendi yolunda emin adımlarla ilerleyen adidas, tüm orijinal bireylerin de kendi yollarından gitmeleri gerektiğini söylüyor açık açık. Mesaj verme konusunda oldukça başarılı olan marka; geçtiğimiz yıl yayınlanan kampanyasıyla da, geleceğimize ve değerlerimize sahip çıkmamız konusunda bizlere yardımcı olmuştu.

orijinal_asla_bitmez_2

adidas Originals ve Core markalarının Küresel İletişim Başkan Yardımcısı Alegra O’Hare’nin “adidas Originals için yaptığımız tüm çalışmalar, her zaman canlı kalan bir süreçtir. Sürekli kendimize meydan okuyup hayal gücünün sınırlarını zorluyoruz.” açıklaması, aslında her şeyi özetliyor. Bu kampanya da, gerçek yaratıcılığın asla tükenmeyeceğinin bir kanıtı adeta… Spor ve stili, sanatla buluşturuyor. Hayalleri ve inançları besliyor. Sınırlarını zorlayarak hedeflerinde ileri götürdüğün ne varsa, her biri orijinal hale geliyor.

orijinal_asla_bitmez_1

Geçmişteki değerleri yeni nesille buluşturan adidas, hayata ve kendimize bambaşka bir gözle bakabilmemizi sağlıyor. Her bir sahnesi içinde türlü türlü semboller barındırıyor ve günümüz kültürüne provokatif bir yaklaşım sergiliyor.

Karakterine bağlı kalanlar ve dokunduğu her şeye kendinden bir şeyler katanlar… Yeterince cesaretlendik mi? Sen de yaratıcılığına el koyan o kelepçeleri ortadan kaldır. Zaman, orijinalliğini kanıtlama zamanı!

adidas EQT serisine göz atmak için tıklayın.

Bu Kadınların Anlatacak Çok Siyah ve Beyazı Var

Dünyanın En İlginç 10 Sporu