in

adidas Superstar Boost: Efsanenin Yeniden Doğuşu

1970 yılında bir basketbol ayakkabısı olarak ortaya çıktığında kimse adidas Superstar‘ın böyle bir efsaneye dönüşeceğini bilemezdi. 80’li yıllar geldiğindeyse New York’un hip-hop yıldızlarından Run DMC sahnede Superstar ayakkabılarıyla ikonik modele adadıkları şarkıyı söylüyordu.

Klasik tasarımıyla tüm zamanların en iyi 10 spor ayakkabısı arasında sayılan Superstar, artık adidas’ın efsane Boost tabanıyla çok daha konforlu hale geliyor. Yani bildiğimiz Superstar özgünlüğünden ödün vermeden farklılaşıyor.

adidas-superstar-boost-taban-02

adidas’ın özellikle performans serisinde karşımıza çıkan Boost teknolojisi, yüksek enerji geri dönüşümü sağlayan yastıklama özelliği sunuyor. Yumuşaklığıyla konforu artıran Boost taban, her adımda sizi daha ileriye taşımak için geliştiriliyor. Ayrıca adidas Superstar Boost modeli teknolojik olarak geliştirilirken klasik tasarımın detayları aynen korunmuş. Yani yeni bir modele adapte olma zorunluluğu olmadan daha teknolojik Superstar ayakkabınıza geçiş yapabilirsiniz.

adidas-superstar-boost-01adidas-superstar-boost-03

adidas Superstar Boost çok yakında stoklarımızda olacak. Bu arada siz adidas Superstar kombinleriyle ısınma turları atmaya başlayın;)

Aşkın Renginin Olmadığını İspatlayan 7 Sporcu

Sevgiliyle Yapıldığında Daha Keyifli Hale Gelen 5 Spor