in

Sevgiliyle Yapıldığında Daha Keyifli Hale Gelen 5 Spor

Ev-iş ekseninde harap olduğunuzu ve ilişkinizin bu tempoda iyice rutinleştiğini düşünüyorsanız, sevgilinizle yaptığınızda aşırı eğlenceli bir hal alan bu sporlarla ilişkinizi eski şaşalı günlerine döndürebilirsiniz.

Fitness

sevgiliyle_fitness

Yapılan bir araştırmaya göre sevgiliyle birlikte yapılan spor, çiftlerin daha uzun süre birlikte olma eğilimlerini artırıyormuş. Bunun en büyük sebebi ise aynı hedefi paylaşmaları ve bu hedef doğrultusunda birbirlerine olan gereksinimleri.

Hal böyle olunca fitness gibi, sevgiliyle yapılınca aşırı seksi görünen bu sporu atlamak olmazdı. Fitness’ta birlikte yapabileceğiniz o kadar çok hareket var ki saymakla bitmez…

Bu hareketler hem partnerinizin vücudunu ve esnekliğini daha iyi tanımanıza yarayacak hem de zorlu hareketler karşısında birbirinize olan güveninizi tazeleyecek.

Koşu

sevgiliyle_kosu

Giyin koşu ayakkabınızı, bu hafta sonu koşuyorsunuz! Koşu, yüksek motivasyon gerektiren sporlardan biri. Bu motivasyonu sağlayacak en iyi spor partneri de kuşkusuz sevgiliniz.

Henüz bir koşu ayakkabınız yoksa, işe önce sevgilinizle müthiş uyumlu bir çift olduğunuzu kanıtlayacak ayakkabı seçiminizi yaparak başlayabilirsiniz. Bu konuda yardım için “Sevgilinizle Kombinleyip Düşman Çatlatacağınız 10 Sneaker” başlığına bir göz atabilirsiniz.

Yoga

sevgiliyle_yoga

Son yıllarda erkeklerin de ön yargılarından kurtulup, kas ve esnekliği artırıcı özelliği sebebiyle yapmaya başladığı yoga, sevgiliyle yapılacak sporlar listemizin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Bu sporla birlikte gün geçtikçe partnerinizin ve sizin artan esneklik ve dayanıklılığınızı görünce aşkınızın o eski tutkulu günlerine döneceğine eminiz. Yogaya yeni başlayacaksanız merak ettiklerinizi cevapladığımız yazımıza mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Yoga, oldukça çeşidi olan bir spordur. Çoğu insan tarafından ağırlıklı olarak meditasyon olarak bilinse de yoga kasları oldukça yorar. Sevgilinizle yaptığınızda da ortaya oldukça keyifli anlar çıkması da cabası.

Squash

sevgiliyle_squash

Ülkemizde epey yaygınlaşan, İngiliz kökenli bu sporun hırs, zevk ve güç ekseninde yaşatacaklarına hazır olun. Maç esnasında birkaç duyguyu birden yaşamanızsa adeta kaçınılmaz. Bireysel yetenekler ön planda gibi görünse de iyi bir ritm bu spor için olmazsa olmaz. Sayı peşinde koşarken çarpışmalar, kazanma hırsının yarattığı tutku, belki de ilişkiniz için ihtiyaç duyduğunuz eğlenceyi size verebilir.

Tenis

sevgiliyle_tenis

Tamam kabul. Tenis, farklı cinsten partnerlerle oynamak için pek ideal bir spor olmayabilir. Günümüz profesyonel tenis turnuvalarında bile kadınlar ve erkekler farklı set sayılarıyla maçı tamamlarken, bunun adil bir spor olmadığını düşünebilirsiniz. İyi de biz de adalet aramıyoruz değil mi? Sadece ilişkinize eğlence katmasını ve aranızdaki uyumu artırmaya yardımcı olmasını istiyoruz.

İşte bu sebeple, çiftlerimizin birlikte yapabilecekleri ve yaptıklarında aşırı eğlenecekleri bu sporu tüm sevgililere öneriyoruz.

adidas Superstar Boost: Efsanenin Yeniden Doğuşu

İstanbul’un Koşu Parkurları