in

Pes etmek yok! Voleybolda En Zorlu Ralliler!

İzlemesi kadar oynanması da bir o kadar keyifli olan voleybolun, öyle rallileri var ki, kalbinizin duracağı hissine kapılmadan edemiyorsunuz.

İki takımın sayı alabilmek için sonuna kadar gücünü hem savunmada hem de hücumda kullanması, sıkılmadan izleyebileceğimiz muhteşem rallilere sahne oluyor.

1. Thailand vs Russia

FIVB World Grand Prix 2016 ikinci etabında Thailand – Russia karşılaşmasında yaşanan ralli haftanın en iyilerine seçilirken, dünyanın en uzun rallileri arasında da yerini aldı. Maçı 3-1 Rusya kazandı.

2. Nebraska vs Illinois

Amerika’da Big Ten Conference tarafından düzenlenen üniversiteler arası ligde Nesbraska ve Illions takımları arasında 2016 yılında gerçekleşen ralli voleybolseverler tarafından tam not aldı!

3. Amerika vs İtalya

FIVB Men World League 2016 da, Amerika ile İtalya’nın karşılaştığı maçta sayı alabilmek için elinden geleni ardına koymayan bu iki takımın mücadelesinin yankısı günler boyu konuşulmuş ve o dönemin popüler haberleri arasında yer almıştı.

4. Çin vs Amerika

2014 Kadınlar Voleybol Dünya Şampiyonası finalinde Çin – Amerika karşı karşıya geldi. Amerika 3 – 1 yenerek şampiyonluğa ulaşırken, maç içerisinde oynanan ralli şampiyonluktan daha ön plandaydı.

5. Tayland vs Japonya

Voleybolda savunma denilince akla gelen ilk 3 takım arasında olan iki ülkenin rallisinde, sayı almanın ne kadar zor olduğunu siz düşünün.

 

6. Rusya vs İtalya

Pekin’in ev sahipliği yaptığı 2008 Yaz Olimpiyatlarında, bronz madalya maçı Rusya – İtalya arasında oynandı. Maçta yaşanan ralli olimpiyatlar tarihinde en uzun ralliler arasında yerini aldı.

7. Türkiye vs Belçika

Filenin Sultanlarını unutmak olmaz! 2016 World Grand Prix’de sultanların Belçika ile her saniyesi heyecan dolu rallisi haftanın en iyilerine seçildi.

Bu Öğlen Kaç Kalori Aldığını Biliyoruz!

Diyete Başlamak İçin En Uygun Günler