in

Sahanın kotrolü sende

Sahada kontrolü eline almak, hızını yükseltmek, oyunun temposunu yönlendirmek isteyen profesyonel oyuncular için yeni bir krampon; Nike CTR360 Maestri Elite

Arsenal’li Cesc Fabregas ve Barcelona’lı Andres Iniesta da Nike CTR360 Maestri Elite Krampon giyen ve oyuna hakimiyetleriyle fark yaratan orta saha oyuncuları… Oyunun temposunu elinde tutup takım arkadaşlarını pek çok gol pozisyonuna sokan iki oyuncunun oyunu yönlendirme ve baskı kurma yetenekleri rakamlarla görülüyor.

Cesc Fabregas: Orkestra Şefi

Akıcı tekniğini oyunun temposunu kontrol edebilme yeteneğiyle birleştiren Cesc Fabregas 2009/2010 sezonunda en fazla asist yapan oyuncu oldu. Fabregas her 24 dakikada bir arkadaşları için gol şansı yarattı. Gol pozisyonu yaratmada ve oyunu yönlendirmedeki üretkenliğiyle deyim yerindeyse bir orkestra şefi gibi sahayı yöneten Fabregas, Nike CTR360 Maestri Elite Kramponu başarıyla taşıyan oyunculardan birisi…

Andres Iniesta; Sihirbaz

Barcelona’nın Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdığı 2008-09 sezonunda yarı-final maçında 90+’da Chelsea’ye gol atıp takımını finale taşıdı. 2010 Dünya Kupası’nda da finalde Hollanda’ya 116.dakikada attığı golle, kupayı İspanya’ya götürdü. Güney Afrika 2010 Dünya Kupası’nda oyunu değiştirebilme yeteneğini gösterdi. İsabetli pasları ve asistleri Iniesta’yı dünyanın en iyileri arasına sokuyor.

Bu oyuncular için Nike CTR360 Maestri Elite Kramponu eşsiz kılan 6 temel özellik var.

Kanga-Lite gövde: Sentetik deriden üretilen hafif gövde futbolcular için her hava koşulunda optimum hafiflik ve kavrama sağlar.

Top yumuşatma: Kramponun ön kısmında yanlarda bulunan bu yastıklar, oyuncunun topla ilk buluşmasında daha kolay kontrol sağlar.

Topu kontrollü karşılama: Kramponun iç kısmında yer alan bu alan da ayak içiyle top hakimiyetini artırır ve oyuncunun topu rakibinden saklamasını daha da kolaylaştırır.

Kontrollü pas: Yine kramponun iç kısmında yer alan ve golf topunun yüzeyinden esinlenilerek yaratılan yastıklar topu takım arkadaşına aktarırken daha isabetli paslar vermeyi sağlar.

Asimetrik bağcıklar: Benzersiz asimetrik tasarlanmış bağcıklar kramponun üzerinde topu kontrol edebilmek için çok daha geniş bir yüzey yaratıyor.

Karbon gövde: Güçlendirilmiş karbon gövde esnek yapısıyla oyuncuların daha az enerji sarf ederek daha yüksek performans yakalamasını sağlar. Ayrıca kavisli tırnaklar yere çok daha yüksek tutuş sağlar. Böylece oyuncu kendi kontrolünü de topun kontrolünü de çok daha rahat sağlar.

Nike CTR360 Maestri Elite’i satın aldığınızda kramponla birlikte Nike Football+ programına erişebileceğiniz özel şifre gelir. Nike Football+ programı ile antrenman tavsiyeleri, profesyonellerden özel ipuçları ve oyununuzu bir ileri seviyeye çıkartacak içeriklere ulaşabilirsiniz.

Dünya Kupası Topları – 1950 Brezilya

Nike Dunk Haroshi rengarenk