in

Space Jam 2’nin Başrolünü LeBron James Kaptı

Space Jam‘i bilenler bu habere çok sevinecekler. Uzun süredir Space Jam 2 filmiyle ilgili dedikodular devam ediyordu. İlk filmin yıldızı Michael Jordan‘ın ikinci filmde de başrolü üstleneceği iddiaları yerini başka bir isme bıraktı: LeBron James!

Bu heyecan verici haber henüz kesinlik kazanmasa da güvenilir pek çok kaynakta kendine yer bulmayı başardı. Space Jam 2 filmiyle ilgili çıkan haberlere bakarsak 18 yıl aradan sonra çekilecek yeni Space Jam ile ilgili hem Warner Bros hem de NBA çok heyecanlı. Space Jam’i ilk izlediğimizde yaşadığımız heyecanı hatırlayınca, biz de en az onlar kadar heyecanlı olduğumuzu anladık.

Space Jam 2’nin kadrosunda kimlerin yer alacağı henüz netlik kazanmasa da Michael Jordan’ın filmde küçük bir rol almasına kesin gözüyle bakıldığını söyleyebiliriz. Henüz LeBron James cephesinden de bir açıklama gelmiş değil. Bizim asıl aklımıza takılan soruysa uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Looney Tunes karakterlerinin bizim nesildeki kadar heyecan yaratıp yaratmayacağı. Yaşları kemale eren Looney Tunes karakterlerini yepyeni bir hikayede LeBron James ile görecek olma ihtimali bize yetti de arttı bile. Space Jam 2 projesi gerçekleşirse LeBron James’in filmde kullandığı ayakkabılarla ilgili ayrıca konuşuruz;) Ne de olsa kendisi NBA’in en çok ayakkabı sattıran yıldızı. Madem konu ayakkabıya geldi, Nike Lebron koleksiyonun yeni modellerini görmeden gitmeyin:)))

NBA’in En Çok Ayakkabı Sattıran Yıldız Oyuncuları

Converse’ini Süsledin Mi?