in

Yılbaşı Özel: Kırmızı Hediye Rehberi

Yılbaşı hediyesi dediğin kırmızı olur diyenlerdenseniz bu rehbere bayılacaksınız. Yeni yılda size sevdiklerinize şans getirmesi dileğiyle Nike, adidas, Puma, Columbia ve Reebok koleksiyonlarından en güzel kırmızı ürünleri seçtik. Yeni yıla kırmızının enerjisiyle girmek isteyenler için hemen başlıyoruz.

Erkeklere Özel

Nike LeBron James XIII

Lebron 13’ün bu kırmızısına kayıtsız kalmak imkansız. LeBron James’in yeteneğinden ilham alınarak tasarlanan bu özel ayakkabı tam basketbol severlere uygun bir hediye olacaktır.

Üst yüzeyindeki Hyperposite materyallerle ayağı darbe etkilerinden koruyan, nefes alabilen üst yüzeydeki asimetrik bağcıklarıyla doğal hareketlerini kısıtlamadan ayağı kitleyen, esnekliği artıran Flywire kablolarla hareketlerinize ekstra destek sağlayan Lebron 13, yılbaşı için kusursuz bir hediye olabilir.

Nike LeBron Ultimate Hyper Elite

Madem Lebron hayranlarından bahsettik, kralın imzasını taşıyan Nike LeBron Hyperelite ceketten bahsetmeden geçmeyelim. Yılbaşı ruhuna uygun kırmızı renginin yanı sıra kuru tutan özel Dri-FIT kumaşıyla da öne çıkan cekete göz atmadan geçmek olmaz.

Columbia WM1045 Nordic Cold

Yılbaşı hediyem sadece kırmızı olmasın aynı zamanda soğuklarla mücadele eden bir yapıda olsun derseniz bu mont şahane bir seçim olacak. Outdoor aktivitelerin peşini bırakmayan erkekler için biçilmiş kaftan olan Columbia Nordic Cold mont ile tarihe geçecek bir yılbaşı hediyesi almış olacaksınız;)

adidas Refresh Warm-Up Track

Spor giyinen veya aktif spor yapan erkekler için önerebileceğimiz adidas Refresh Warm-Up Track ceket, Climalite teknolojisi ile sıcak tutan özel bir yapıda tasarlanmıştır. Yani hem yılbaşı kırmızısı hem de soğuktan koruma özelliği bir arada;)

Nike FC Woven Ceket

Modanın ve futbolun başkenti Milano’dan ilham alınarak tasarlanan Nike F.C ceket, yüzeyindeki hafif kamuflaj deseni ve muhteşem kırmızısıyla yılbaşı önerilerimiz arasına girdi.

adidas J Wall 2

jwall2

John Wall’un hızından ilham alan adidas J Wall 2 basketbol ayakkabısı, muhteşem kırmızı rengiyle listemize girmeyi hak edenlerden. Sadece muhteşem kırmızısı için bile alınabilir;)

Nike Dri-Fit Wool Half Zip

Kış soğuklarında dışarıda spor yapmaktan hoşlananlara özel bir performans ürünü. Hem sıcak tutan hem de Dri-Fit kumaşıyla kuru kalmanızı sağlayan bu muhteşem kımızıyı es geçmeyin.

Nike M’s Cable Knit

Yılbaşı hediyesi listenizin ilk sırasına kırmızı bir bere olması muhtemel. O zaman hemen Nike’ı yeni sezonundan koyu kırmızı bir bere seçelim.

Kadınlara Özel

Reebok Cl Nylon Slim

Kırmızının enerjisini kamuflaj desenle birleştiren Reebok CL Nylon Slim kadın spor ayakkabısı günlük kullanım için şahane bir seçim. Kırmızıyı seven tüm kadınlar için güzel bir yılbaşı hediyesi olacağından ise şüphemiz yok.

adidas Climaheat Eldiven

adidas Climaheat eldivenler vücut sıcaklığını hapsederek hızlı kurur. Ayrıca baş parmağında ve işaret parmağındaki iletken kumaşla dokunmatik ekran cihazları eldiveni çıkarmadan kullanabilirsiniz.

Nike Legendary Tayt

Hem kıpkırmızı hem de bacaklarınızı saracak kadar uzun. Nike taytı en iyi giyen bilir. Giymeyenler içinse alınabilecek en güzel yılbaşı hediyelerindendir.

Nike Vapor Ceket

Rüzgara ve yağmura meydan okurken ağırlık yapmayacak şahane bir koşu ceketi. Koşanlar, açık havada spor yapanlar veya ağır montlardan hoşlanmayanlar için birebir. Kırmızısından söz etmiyoruz bile.

adidas Super F Hoodie

adidas-originals-super-f-hoodi

Kırmızının en güzel tonlarından bordoyu listemize eklemezsek olmazdı. Kış, yılbaşı, kırmızı ve sweatshirt… Daha fazla birşey söylemeye gerek yok herhalde;)

Nike Miler Long Sleeve

Koşucular için nem emen şahane bir uzun kollu tişört. Hem rahat, hem yumuşak, hem de kırmızı.

adidas Stan Smith Leather

Stan Smith gibi herkesin favorisi olan bir ayakkabı parlak kırmızı renkte olursa hemen alınmaz da ne yapılır? Yılbaşı için şahane bir seçim peşindeyseniz, sakın kaçırmayın!

Koşucular İçin Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Tatillerde Formu Korumanın 4 Yolu