Menu
in

adidas = Pharrell Williams Koleksiyonu’na İlk Bakış

Bir süre önce adidas ile Pharrell Williams arasındaki iş birliğini sosyal medya hesaplarımızdan duyurmuştuk. Şimdi sıra Pharrell Williams imzası taşıyan ilk koleksiyona yakından bakmaya geldi.

Şimdiye kadar paylaşılan resimlerden Williams imzası taşıyan ürünlerin çok renkli olacağını tahmin etmiştik. İlk olarak satışa çıkan “Tennis Pack” koleksiyonu yeşil, ve turuncunun en göz alıcı tonlarını içeriyor. Tennis Pack koleksiyonu isminden anlayabileceğiniz gibi markanın tenis ürünlerinin yeniden yorumlanmış birer versiyonlarını içeriyor.

Tennis Pack için yeşile ve turuncuya bürünen adidas Stan Smith ayakkabılara aynı renklerle eşlik edense Superstar Track Jacket. Hem ceket hem de ayakkabı Pharrell Williams stilinin ikonik parçaları arasında yer alıyor. Bu ikonik parçalar arşivden çıkartılarak Williams tarafından yeniden yorumlanarak daha parlak ve canlı renklerle karşımıza çıktı.

adidas = Pharrell Williams iş birliği temellerini pozitiflik ve eşitlik üzerine kurmuş uzun soluklu bir ortaklık olacak. Gerçi bu ortaklığın uzun süreli olacağını tahmin etmek için ilk gelen tepkilere bakmak bile yeterli. Pharrel Williams’ın paylaşımlarında gördüğümüz Superstar ayakkabıları sabırsızlıkla bekleyen binlerce kişi olduğunu zaten biliyoruz. Koleksiyon çılgınlığı yaratacağına emin olduğumuz adidas = Pharrell Williams iş birliğinden doğacak yeni tasarımları beklemeye devam…

Exit mobile version