Menu
in

Aşkın Renginin Olmadığını İspatlayan 7 Sporcu

Dünyadaki milyarlarca insan farklı ırklara ait olsa da, bu, onların sadece dış görünüşünde fark yaratır. Aramızda ne yazık ki hala bulunan, siyah-beyaz ırkçılığı yapan insanlara ise aşk, en güzel cevabı verir. Öyle ki; aşkın ne yaşı, ne cinsiyeti, ne ırkı, ne de rengi vardır.

Michael Jordan & Yvette Prieto

Efsanevi basketbol yıldızı Michael Jordan, model sevgilisi Yvette Prieto ile 2013 yılında evlendi. Çiftin 2014 yılında ikiz kızları Victoria ve Ysabel dünyaya geldi.

Reggie Bush & Lilit Avagyan

Amerikan futbolunun önde gelen isimlerinden Reggie Bush, 2011 yılında birlikte olmaya başladığı Ermeni dansçı Lilit Avagyan ile 2014 yılında evlendi. Çiftin Briseis ve Uriah adında iki çocukları var.

Venus Williams & Hank Kuehne

Amerikalı profesyonel golf oyuncusu Hank Kuehne, Wimbledon şampiyonu tenisçi ve aynı zamanda Serena Williams’ın ablası Venus Williams’la yaklaşık 3 yıllık bir birliktelik yaşadı. Çift, 2010 yılında ayrıldı.

Dirk Nowitzki & Jessica Olsson

Alman profesyonel basketbol oyuncusu Dirk Nowitzki, İsveçli ikiz futbolcular Martin Olsson ve Marcus Olsson’un kız kardeşi Jessica Olsson ile 2010 yılında tanıştı. Çift 2012 yılında evlendi ve şu an bir kızları ve bir oğulları var.

Rick Fox & Eliza Dushku

Vanessa Williams’tan boşanan, şimdilerin aktörü, eskilerin Lakers oyuncusu Rick Fox, arasında 12 yaş fark bulunan Buffy the Vampire Slayer oyuncusu Eliza Dushku ile beraberdi. Evlenecekleri konuşulan çift, ani bir kararla 5 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz yıllarda noktaladılar.

Lewis Hamilton & Nicole Scherzinger

Formula 1’de yarışan ilk siyahi pilot Lewis Hamilton, 20017 yılında Amerikalı müzik grubu Pussycat Dolls üyesi Nicole Scherzinger’la beraber olmaya başladı. 2010 yılında gelen ayrılık haberinin ardından çift, yine 2010 yılında Türkiye ve Kanada’da gerçekleşen Grand Prix’lerde kameralara beraber yakalandı. 2013 yılına kadar sayısız kez haklarında ayrılık haberi çıkan Hamilton ve Scherzinger, 2015 yılında resmen ayrıldıklarını açıkladılar.

Nick Young & Iggy Azalea

2013 yılında beraber olmaya başlayan Los Angeles Lakers oyuncusu Nick Young ve Avustralyalı rapçi Iggy Azalea, Haziran 2015’te nişanlandıklarını duyurmuştu. Ünlü çift ne yazık ki Haziran 2016’da da ayrıldıklarını açıkladılar.

Yorum Yazın

Exit mobile version