in

Harden-Kanye İşbirliği Başlıyor

Houston Rockets’ın yıldız ismi James Harden sıradışı yaşamıyla da NBA’in en çok takip edilen isimlerinden biri. Harden’ın en yakın arkadaşlarından biri Kanye West. Kış aylarında çıkan bir söylentiye göre bu ikili birlikte adidas için bir ayakkabı dizayn edeceklerdi. Harden bu söylentiye noktayı olumlu anlamda koydu ve yakında çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

harden-kanye

“Şu ana dek bir şey tasarlamadık ama pek yakında olacak. adidas’la herşey iyi gidiyor ve elbette Yeezy’ler sükse yaptı. Herkesin bu işten heyecan duyacağını düşünüyorum. Derrick Rose, Damian Lillardve Andrew Wiggins de bu projeyi duydu ve onlarda heyecanlandılar.”

KANYE

Rose, Kanye kendisine bir ayakkabı dizayn ederse hiç bakmadan alacağını açıklarken rap müzik sanatçılarının spor ayakkabı dünyasına bu ilk adımları değil.

EMINEM

80’lerin ortasında Run DMC’nin adidas’la yaptığı ve 1 milyon dolar yatırdıkları sükseli çalışmadan bu yana Snoop Dogg, 50 Cent feat G-Unit, Eminem, Jay Z ve Swizz gibi isimler spor markalarıyla özel tasarımlar yapmıştı.

Run-DMC

50 Cent’li tasarım 5 milyondan fazla satarak çok önemli başarı elde ederken diğer yıldızlar da markalara çok önemli katkılar vermişti.

50 CENT

Kendra Harrison: Olimpiyata Gidemedi 28 Yıllık Rekoru Kırdı

Sıcakta Zinde Kalmanın 4 Yolu