in

Koşmadan Yapamayan Ünlülerin Kombinleri

IVANKA TRUMP

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, yarı maraton koşan bir spor tutkunu. 3 çocuk annesi Trump haftada 3 kez mutlaka koşuyor. Çok yakında Trump’ın Olimpik koşuculara antrenman programı yazan John Henwoods’la olan çalışmasını da sizin için yayınlayacağız ama önce bir kıyafetlere odaklanalım.

ivanka-trump

JAKE GYLLENHAAL

Southpaw filminde bir boksörü canlandıran Jake Gyllenhaal film için forma girmeden önce koşu antrenmanları yapıyormuş. Önce 3 mille başlayan yakışıklı oyuncu sonra 8 mile çıkmış ve tüm idmanları öncesinde bu mesafeyi koşmuş. Gelecekte Oscar kazanacak aktörlerden biri olarak gösterilen Gyllenhaal “Koşmazsam kendimi çok rahatsız hissediyorum” diyor.

jake-gyllenhaal

KARLIE KLOSS

1992 doğumlu Amerikalı model Karlie Kloss, Vogue Paris tarafından 2000’lerin top 30 modeli arasında gösterildi. 2013-2015 yılları arasında Victoria’s Secret meleği olan Kloss, koşmaktan nefret edermiş ama sonradan açılmış! 2015 yılında Paris‘te yarı maraton koşan Kloss, olmazsa olmazları arasında Nike ayakkabılarını gösteriyor.

karlie-kloss

NATALIE DORMER

Game of Thrones ve Hunger Games’in yıldız Natalie Dormer, lisede kros takımındaymış ve ulusal yarışmalara katılmış. 2014 yılında Londra Maratonu’nu bitiren Dormer, Londra’da Thames nehrinin kenarında koşmayı seviyor ve koşarken dinginliğe ulaştığını söylüyor. Dormer koşu tutkusunu, dizinden sakatlanıp doktora gittiğinde “Artık koşma” tavsiyesi alan Dormer, “Doktora siz beni yanlış anladınız galiba dedim” sözleriyle anlatıyor.

natali-dormer

TOM HIDDLESTON

Thor serisinin kötü adamı “Loki” Tom Hiddleston, nerede olursa olsun koşanlardan. Süper Kahramanlardan oluşan bir orduya karşı mücadele etmek kolay değil ve kötü adam olduğu için komple siyah giymiş! Hiddleston içi gece gündüz fark etmiyor. Bazen bodyguardını da yanına alıp saatlerce koşuyor. Geleceğin James Bond’larından biri olacak gibi görünen Britanyalı aktörün giyim tarzını su geçirmeyen ve vücut ısısını dengeleyen ürünlerle kışa uyarladık.

tom-hiddleston

Beşiktaş Tarih Yazmak İçin Kiev’de

Rekor Adam Klay Thompson’ı Tanıyalım