Menu
in

Sahalarda Yıldızlaşmanızı Sağlayacak 9 Krampon

Bildiğiniz üzere son günlerde liste paylaşmak çok moda oldu. Biz de altta kalacak değildik ve dedik ki, şöyle en kralından bir liste de biz hazırlayalım. 2014 Dünya Kupası maçlarında karşımıza çıkan, yeni sezonda da sürekli karşımıza çıkacak kramponlar arasından seçim yaparak sahaların yeni yıldızlarından biri haline gelebilirsiniz. Listemiz şaşırtıcı performanslarıyla sahaların tozunu attıran herkese gelsin.

adidas F50 adizero: 2014 Dünya Kupası’nın en çok gol atan kramponu adidas F50 Adizero, Hybridtouch üst yüzeyi sayesinde su geçirmeyerek ıslak-kuru demeden her hava koşulunda hakimiyet sağlayan efsane bir model. Her sezon geliştirilerek farklı renkleriyle karşımıza çıkan krampon, dengeyi ve konforu birleştiren tasarımıyla adidas’ın vazgeçilmezlerinden.

Nike Hypervenom: İçgüdülerinizle hareket ederek rakibinizi avlamak sizin işinizse mutlaka tanışmanız gereken modeller, Hypervenom koleksiyonundan çıkacaktır. İçgüdülerinizi dinleyerek en doğru seçimi yapacağınıza eminiz.

adidas Nitrocharge: Enerjik oyununuzla ortamlarda nam salan siz miydiniz? Keskin hareketleriniz ve çevikliğinizle göze çarpmayı biliyorsanız bu kramponun sizi açacağına eminiz.

Nike Magista: Bilekli tasarımı ve Flyknit dokumasıyla sahaların en radikal kramponu olan Nike Magista, teknik özellikleriyle olduğu kadar renkleriyle de çok iddialı. 360 derece hareket kabiliyeti sağlayan tabanı ve topa en yakın dokunuşu sağlayarak top hakimiyetini artıran üst yüzeyiyle yeni sezonun en parlak yıldızlarından.

adidas 11 Pro:  adidas 11pro, ultra hafif ve ultra yumuşak yapısıyla ayağınıza mükemmel uyum sağlayarak yıldızlaşmanıza yardımcı olabilir. Hafızalı sünger tabanı ayağınıza birebir uyum sağlarken, topa en yakın dokunuşu ve hakimiyeti hissetmenizi sağlar.

Nike Tiempo Legend: Savuma oyuncularının en çok tercih ettiği kramponların başında gelen Nike Tiempo Legend, sahip olduğu Hypershield teknolojisiyle nemi uzaklaştırarak ayağı daha uzun süre sıkıca sarar. En üst seviyede çekiş gücü sağlarken konforu elden bırakmayan bu muhteşem krampon listemizin vazgeçilmezlerinden.

adidas Predator: Fırsatları önceden görüp değerlendirerek iç güdülerine güvenen futbolcuların seçimi olan adidas Predator, ön kısmındaki kauçuk bantlar sayesinde ilk temasta topu durdurmanızı sağlar. Top hakimiyeti konusunda gerçek bir yıldız olan Predator,  çok hafif bir krampon.

Puma evoSpeed: Hafif, esnek ve fit Puma evoSpeed, tek parça üst yüzeyiyle en hafif kramponlar arasında. Hızınıza hız katarak sahanın en çevik yıldızı olmanızı sağlayacak.

Nike Mercurial: Cristiano Ronaldo gibi bir yıldızın tercihi olan kramponun sizi de yıldızlar mertebesine yükselteceği kesin. Patlayıcı hızıyla durdurulamayacak kadar çevik oyuncuların ihtiyaçlarına göre tasarlanan krampon, yeni sezonda flyknit dokumasına sahip Nike Mercurial Superfly modeliyle de çok iddialı.

Bu muhteşem kramponları satın almak için sizi şöyle alalım mı?

Exit mobile version