in

Sneaker Sevenlerin Takip Etmesi Gereken 10 Instagram Hesabı

Instagram kullanıcıysanız ve sneaker seviyorsanız sizin için şahane bir liste hazırladık. Sneaker meraklıları için eşsiz olan bu hesapların her birinde spor ayakkabı ve şehir kültürüne dair birbirinden güzel kareler bulma şansınız var. Yepyeni sneaker modellerini, vazgeçilmez klasikleri ve sokaklardan öne çıkan trendleri izleme şansı bulacağınız en beğendiğimiz hesaplara geçelim.

@glackster
glackster1
Nick Glackin’in Instagram hesabı en sevdiklerimiz arasında başı çekiyor. Alışılan klasik pozlardansa konsept çalışmalara ağırlık veren Glackin’in özellikle Instagram videolarına hayran olmamak mümkün değil.

@uglymely
uglymely1
Ugly Mely olarak bilinen Fransız Blogger Amel Mainich tarafından yönetilen hesapta bir kadın bakış açısı bulma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. Erkek egemen bir kültürün içinde öne çıkan hesapta özellikle yeni kadın sneaker modellerini görme şansınız var.

@onfootarchives
onfootarchives1
Klasik ve vintage sneakerlerı yine piyasaya çıktığı zamanlarda çekilen karelerle paylaşan özel bir hesap daha. Ağırlıklı olarak Nike, adidas ve Reebok’ın basketbol ayakkabılarının paylaşıldığı hesap nostalji seven herkesi memnun edecek cinsten.

@kickstq
kickstq1
Kuveyt’ten tüm dünyaya yayılarak 90 binden fazla takipçiye ulaşan KicksTQ, hazırladığı spor ayakkabı kombinleriyle öne çıkıyor. Yeni nesil sokak stilini ve trendleri yakalayacağınız hesap, erkek sneaker severler için çok ilham verici.

@team_cozy
teamcozy

Sneaker kültürünü en iyi yansıtan hesaplardan olan TeamCozy’de yakın çekim sneaker fotoğraflarından muhteşem şehir fotoğraflarına kadar her şey var. Özellikle gökdelen tepelerinde çektikleri sneaker fotoğraflarının hayranıyız.

@mobilesneakers
mobilesneakers

Sneaker severlerin sadece mobil cihazlarıyla çektiği fotoğraflarına yer verilen hesapta, farklı tarzlarda pek çok fotoğraf bulma şansınız var. Eğer bu hesapta kendi fotoğrafınızı görmek isterseniz hastagler arasına #MobileSneakers‘ı eklemeniz gerekiyor.

@marcjoshveloso
marcjoshveloso
Filipinli Maj Veloso, sneaker kültürünü en iyi yansıtan hesaplardan birine sahip. En yeni sneaker modellerini konsept fotoğraflar eşliğinde paylaşan Veloso’nun yenilikçi bakış açısı Instagram akışınıza yeni bir soluk getirecek.

@juicegee
juicegee

Londra’da yaşayan blogger Jessica Gavigan‘ın Instagram hesabı JuiceGee, yeni spor ayakkabıları takip etmek ve kombin önerileri almak için en doğru adreslerden. Listemizdeki ikinci kadın Instagram hesabı olmasından özellikle kadınlara yönelik modellerin ağırlıklı olduğunu anlamışsınızdır.

@runnerwally
runnerwally
Sneaker blogger Runner Wally, en yeni sneaker modellerini en hızlı görebileceğiniz hesaplardan birini yönetiyor. Odağınızda sadece spor ayakkabılar varsa bu hesap tam size göre.

@victorkan
victorkanTasarım asistanı olan Victor Kan, işi gereği hem yeni trendlere hem de yeni lanse edilen sneaker modellerine oldukça yakın. Bir tasarımcının gözünden zevkli sneaker kareleri görmek isterseniz mutlaka bu hesabı takibe almalısınız.

BONUS;)

@barcincom

barcincom-instagramEn yeni spor ayakkabılar, kampanyalar, kombin önerileri ve videolarla Instagram’da sneaker severlerle buluşmaya devam ediyoruz. Henüz takibe almadıysanız, ailemize katılmanın tam zamanı sanki:)

Kevin Durant: “Çok Çalışmak Yeteneği Alt Eder”

Bir Maçta 100 Sayı Atan Adam: Wilt Chamberlain