in

Son Günlere Damga Vuran En Havalı 7 Sneaker

adidas ZX Flux

ZX Flux’ın ayak seslerini bir kaç sezondur duyuyorduk ama bu kadar kısa sürede vazgeçilmezlerimiz arasına gireceğinden habersizdik. Modern ve yenilikçi çizgisi, zengin renk seçeneği ve en önemlisi görünce gözlerimizi kamaştıran fotoğraf baskılı üst yüzeyiyle hemen rüyalarımıza giren adidas ZX Flux, son dönemin en çok öne çıkan spor ayakkabılarından biri. Daha önce adidas Originals ZX Flux sokak stillerinden bahsetmiştik. Bu yüzden sözü kısa kesip sizi en yeni adidas ZX Flux‘ları inceleyin diye siteye doğru alıyoruz. Daha havalı olamazdı

Nike Kaishi

Nike Roshe modelinin minimalizminden ilham alınarak tasarlanan Nike Kaishi, hafif üst yüzeyi ve
rahat mı rahat tabanıyla öne çıkıyor. Esnekliği, ayağın iyi nefes almasını sağlaması, zengin renk
seçeneğinin yanında ekonomik fiyatıyla da kalbimizi kazanan Nike Kaishi’yi sneaker
koleksiyonunuza eklemek için hala bekliyor musunuz? Beklemeyin, satın alın;)

Nike Air Max Siren

Bir sneaker severin dolabında birden fazla Air Max modeli olduğuna eminiz. Bu yüzden sizi Air Max ailesinin en yeni üyelerinden biriyle tanıştırmak boynumuzun borcu: Nike Air Max Siren

Air Max ailesinin minimalist üyeleri arasında olan Air Max Siren, topuk kısmında yer alan görünür Max Air ünitesi ve dikişsiz üst yüzeyiyle öne çıkıyor. Kendisi bir koşu ayakkabısı olsa da pek çok kişi onu günlük ayakkabısı haline getirmiş durumda. Yeni sezondaki baskılı üst yüzeyiyle aklımızı iyice çelen Air Max Siren son dönem favorilerimizden.

Puma Trinomic

Puma Trinomic serisine yeni demek pek doğru olmasa da aramıza yeniden dönmesi hatırına bu listede yer almayı hak ediyor. 90’ların gösterişli dönemlerinden günümüze ışınlanan Puıma Trinomic, özellikle retrosever bir sneaker avcısının koleksiyonunda mutlaka yer alması gereken bir model. Konforlu tabanı sayesinde tüm günü rahat geçirmenizi sağlayan Puma Trinomic modelleri renk seçenekleriyle karar vermemizi zorlaştırsa da kalbimizi çoktan kazandı.

Nike Nightgazer

Retro bir görünüme hayır diyemeyenlerdenseniz sizi hemen Nike Nightgazer ile tanıştıralım. İlhamını old-school koşu ayakkabılarından alan bu sneaker, hafif yastıklamasıyla da günlük kullanıma çok uygun. Farklı topuk tasarımıyla sokak stilinizi tamamlayacak ekonomik bir sneaker ararsanız Nightgazer barcin.com‘da sizi bekliyor olacak.

Reebok Ventilator

Zaman makinesine binip 25 yıl öncesine giderseniz Reebok Ventilator ile karşılaşabilirsiniz. Yeni sezonda günümüze geri dönen bu cool sneaker listemize girmeyi kesinlikle hakediyor. 90’ların havalı modellerinden olan Reebok Ventilator ile havanıza hava katmanın tam zamanı.

adidas City Racer

Retro koşu ayakkabısını yeniden yorumlayan adidas, sokaklara yepyeni bir solukla geri döndü. Rahat ve renkli adidas City Racer ile hem çok rahat hem de çok tarz bir gün geçirmek mümkün. adidas City Racer modelleri arasından renk seçerken biraz zorlanabilirsiniz ama değer.

Dayanıklılığınızı Bitiren 5 Besin

Maratondan Önce Nasıl Isınmalı?