in

9 Faydalı Fitness Uygulaması

Sağlıklı ve enerjik bir bedene sahip olmak için dengeli beslenme, düzenli uyku ve stresten uzak bir yaşam büyük önem taşıyor, ancak tüm bunlar spor ile desteklendiği zaman kalıcı ve etkili bir sonuç alınabiliyor. Fazlalıklardan arınmış, fit ve dinamik bir beden, zihinsel sağlığınıza da olumlu yönde etki ederek daha mutlu ve daha dengeli olmanıza yardımcı oluyor. Düzenli yapıldığı takdirde, kısa sürede son derece verimli sonuçlar alabileceğiniz fitness, kendi beden ağırlığınızı kullanarak tüm kaslarınızı çalıştırmanızı sağlıyor ve böylece tüm vücudunuz sıkılaşıyor. Spor salonuna gitmek istemiyor ya da evinizde spor yapmayı tercih ediyorsanız onlarca fitness uygulaması sizi bekliyor. Bu uygulamalarda, farlı seviyelere göre ayarlanmış fitness antrenmanları, hatta bazılarında beslenme önerileri bulunuyor.

1. Nike Training Club

En önemli spor markalarından biri olan Nike, kolayca kullanabileceğiniz bu uygulama ile profesyonel fitness antrenmanlarını evinizden yapmanıza olanak sağlıyor.

faydalı fitness uygulamasıları

Kendi performans seviyenize göre kişiselleştirebileceğiniz uygulamada, farklı seviyelere hitap eden özel fitness antrenmanları bulunuyor. Nike Training Clup uygulaması iOS ve Android ile uyumlu cihazlara indirilebiliyor.

2. adidas Training by Runtastic

Bir diğer spor devi adidas’ın geliştirdiği fitness uygulaması, fitness antrenmanlarında bir rutin kazanmanıza yardımcı oluyor.

faydalı fitness uygulamasıları

Başlangıçtan itibaren seviye seviye ilerleyebileceğiniz uygulamada, sizlere en iyi egzersiz planı sunuluyor ve kendinizi gözlemlemenize imkan sağlanıyor. adidas Training by Runtastic uygulaması iOS ve Android ile uyumlu cihazlara indirilebiliyor.

3. Seven – Quick At Home Workouts

Bu uygulamada, uzun süreli bir fitness programından ziyade, hızlı ve etkili sıkılaşma için program yapılıyor. 

faydalı fitness uygulamasıları

7 gün olarak belirlenen periyotlarda en kısa sürede en yüksek performansı almanız hedefleniyor. “Spor yapacak zamanım yok!” bahanesini de ortadan kaldıran Seven-Quick at Home Workouts, özellikle acelesi olanlar için ideal.

4. 8fit Workouts & Meal Planner

Fitness egzersizlerinin yanı sıra bu fitness uygulaması ile günlük öğünler de planlanabiliyor.

faydalı fitness uygulamasıları

Spor ve diyeti birlikte yürütmek isteyenler için ideal olan programda, yeme-içme önerileri ve spor rutinleri bulunuyor. 8fit Workouts & Meal Planner, dengeli ve her zaman fit bir bedene sahip olmanıza yardımcı oluyor.

5. Freeletics

Tamamen kişiselleştirerek de kullanabileceğiniz Freeletics, diyet ve egzersizi bir arada sunan uygulamaların başında geliyor. Yoğun egzersiz programları bulabileceğiniz Freeletics’deki antrenmanların hepsi, evde ve herhangi bir yardımcı spor aletine ihtiyaç duymadan yapılabiliyor.

faydalı fitness uygulamasıları

6. DownDog App Grup

Yoga temelli bir uygulama gibi görünse de farklı antrenman türlerini bir arada sunan Down Dog’da her seviyeye hitap eden antrenmanlar bulunuyor. Özellikle esneme hareketleri, fitness sonrası kaslarınızı rahatlatıyor. iOS ve Android kullanıcıları bu aplikasyondan yararlanabiliyor.

faydalı fitness uygulamasıları

7. Wakeout

Sabahları enerjik olarak uyanmak istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. 30 saniyelik kısa hareketlerle enerjinizi yükselten Wakeout, sabah rutininizi değiştirmeye geliyor.

faydalı fitness uygulamasıları

8. All Out Studio

All Out Studio, farklı antrenman videolarını bir arada bulabileceğiniz bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Binin üzerinde antrenmana ve bunların videolu açıklamalarına ulaşabileceğiniz uygulamada, fitness’ın yanı sıra evde uygulayabileceğiniz çeşitli antrenmanlar da bulunuyor.

faydalı fitness uygulamasıları

9. Fitbod Gym & Home Workout Log

Fitbod Gym & Home Workout Log, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarladığı algoritması ile size en uygun programı çıkarıyor. Evinizdeki spor ekipmanlarını yazarak onlara uygun program alabileceğiniz aplikasyonda, herhangi bir alet kullanmadan da egzersiz yapmanız mümkün. Yaptığınız antrenmanlara göre set ve tekrar sayılarını güncelleyen Fitbod Gym & Home Workout Log, uzun vadeli spor rutini edinmenize yardımcı oluyor.

faydalı fitness uygulamasıları

Dilediğiniz fitness antrenmanını çok daha rahat yapmanız gereken tüm aksesuar ve kıyafetler Barcin.com‘da sizleri bekliyor.

nike air max hikayesi

Nike Air Max Ayakkabıların Hikayesi

daha ince bir bel için

7 Egzersiz ile Daha İnce Bir Bel