Menu
in

Sportif Stil Düşkünlerine Yılbaşı Hediye Önerileri

“Hedefi 12’den vuracak hediye önerilerimiz için takipte kalın” demiştik ya spor tarzı seven moda meraklılarıyla devam ediyoruz. Yıl boyunca sizlere spor tarz yaratmanın ya da çanta seçmenin ipuçlarını vermiştik. Şimdi artık top sizde ve kaleyi bulmanın tam zamanı.

Elbette “ladies first”… Bundan 10 sene önce hanımefendilere spor marka bir eldiven alsaydınız kadın ruhundan anlamayan biri olarak tarihe geçerdiniz! Ancak artık günümüzde öyle değil. Bu tarz aksesuarlar soğuktan üşüyen eller kadar stil sahiplerinin de vazgeçilmezi. Eskiden logolu ürünler için kullanılan “Logosu olmasa alırdım aslında” durumu da geçerliliğini yitirmişken çantalar güzel bir alternatif.

Fotoğrafa bakarak “Yine mi Karlie Kloss” diyebilirsiniz ama ne yapalım kadın 2016’ya damgasını vuran isim. Onun gibi tayt’ı günlük yaşamın vazgeçilmezi yapabilir, hem üşümeyip hem de kalın giyinmeyebilirsiniz! Özellikle kolsuz yeleklerin trendi her geçen gün artıyor ve doğru seçimlerden biri de bu tarz bir ürün almak olacaktır.

“Beyazlar içinden bir seni seçtim” demenin en zor olduğu alanlardan biri de hiç şüphesiz ayakkabı. Yaz-lış demeden tarz olmanın altın kuralların biri kesinlikle Stan Smith! Aynı şekilde Air Max‘lerin modası da hiç geçmiyor. Eşofman, jean, uzun etek aklınıza gelecek tüm kombinlere uyacak en güzel şey beyaz ayakkabınız, şüpheniz olmasın!

Gelelim beylere. Spor giyinmenin en güzel yanı elbette kolaylık. Bu kolaylığı tercih ederken de biraz şık olmak zor değil. Şapka bir dönem gözden düşse de şimdi iki tonlu alternatifleriyle revaçta. Cüzdan için kadınlara bir ipucu verelim. Erkekler için önemli olan kimliği ve kartları içine koymak. Dikkat edin çok şık bir akşam yemeğinde iş adamı görünümlü beyaz yakalılar artık ceplerinden böyle trend cüzdanlar çıkarıyor. Aynı şey çantalar için de geçerli. İş toplantısına bej bir çantayla gitmek artık itibar düşürmüyor!

Günlük giyimde kullanılan kolsuz yelekler veya montlarda en önemli konu ısınma. Havanın durumuna göre hayal kırıklığına uğratmayacak veya aşırı terletmeyecek ürünler tercih edilmeli. Spor olsun ama “şehir pantalonu” olsun diyenlere Maxtrail Pantolon öneriyoruz. İki yönlü elastik kumaşı, klasik yan cepleri, fit kesimiyle şık, Omni-Shield teknolojisi sayesinde de yağmurda ıslanma derdi yok, daha ne olsun!

Çift uyumu için erkek ayakkabıda da “beyaz”dan ilerliyoruz. Bu arada çift kombinlerini sevenler “Sevgilinizle kombinleyip düşman çatlatacağınız 10 sneaker” listemize göz gezdirmeden sakın buralardan ayrılmasın diyerek  sizlere iyi alışverişler diliyoruz!

Yorum Yazın

Exit mobile version